Nieuws
Ben Anholts was tweede kerstdag tijdens Pony Indoor Wierden International met Jonkvrouw ongenaakbaar in de klasse Z/ZZ, categorie D/E. Jet Gerridzen en Chanel moesten 1,37 seconde prijsgeven in het klassieke parcours direct op tijd. Esther Laarman onderstreepte haar goede vorm door met Beltaine’s Desteny derde te worden. In de klassen L en M was het een goede dag voor Veronique Morsink.
Bibi van Gehlen won met Crunch zowel het jachtspringen als het progressief parcours in de klasse M/Z, categorie C. Bobby Senn van Basel met Storm en Esther Laarman met Egeballe’s Mille legden in de eerste rubriek beslag op de volgende ereplaatsen. In het progressief schoof Esther Laarman nog een plaatsje op naar boven. Hier eindigde Maik de Vries met Desteny als derde.
Groep 1 van de klasse M, categorie D/E, was voor Veronique Morsink met Verolina. Ze verwees in het klassieke parcours met barrage Melissa Maatkamp met Silke en Ken Willemsen met Sexy naar de plekken twee en drie.
Tegen Dennis ten Brinke en Uvidius was geen kruid gewassen in het klassiek parcours direct op tijd in dezelfde klasse. Wouter Mosselman snelde met Walett op 1,36 seconde naar de tweede tijd, gevolgd door Veronique Morsink met Verolina.
Samantha Hersevoort en Orchid’s Black Gammon waren de sterkste combinatie op het klassieke parcours met barrage in groep 2 van de klasse L, categorie D/E. Demy Hermans en Miss Snowy moesten genoegen nemen met de tweede plaats, Naomi van de Klift en Lucky Princess eindigden als derde.
In groep 1 van de klasse L (D/E) verzekerde Veronique Morsink zich met Flame van de eerste positie. Op 0,15 seconde legde Manon Damhuis met Nemo beslag op de tweede stek. Jaline Laarman en Fighting Alpha veroverden de derde prijs.
Bron: www.hippischtwente.nl

